هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

OnePlus 8T شروع به دریافت به روزرسانی جدیدی می کند که مجموعه ای از مشکلات سیستم را برطرف می کند

OnePlus 8T شروع به دریافت به روزرسانی جدیدی می کند که مجموعه ای از مشکلات سیستم را برطرف می کند

OnePlus 8T امروز دومین بروزرسانی خود را از زمان عرضه آغاز کرده است. وان پلاس اکنون به روزرسانی OxygenOS 11.0.2.3 را برای پرچمدار جدید خود در ایالات متحده ، اروپا و هند منتشر می کند. اگر هنوز این به روزرسانی را دریافت نکرده اید ، باید در هفته آینده یا همین حدود موجود باشد.

به روزرسانی جدید OxygenOS 11.0.2.3 عمدتا برای رفع برخی از مواردی است که در نسخه قبلی کشف شده است. این به روزرسانی جدید باعث بهبود مصرف انرژی سیستم عامل و کاهش تولید گرما می شود. همچنین به نظر می رسد مشکلی را که مانع از نمایش آیکون ها در صفحه اصلی می شد ، برطرف کرد. برخی از راه حل ها برای بلوتوث و برنامه نمایش گالری نیز وجود دارد و همچنین نحوه استفاده OnePlus 8T از شبکه های 5G برای افزایش عمر باتری بهبود یافته است.

با این حال ، این به روزرسانی جدید مجموعه مشکلات دیگری را که در گوشی OnePlus 8T شناسایی شده است ، از جمله تغییر صفحه نمایش به دمای رنگ آن به طور تصادفی بر اساس روشنایی یا یک برنامه باز ، و مشکل تولید تصاویر اشباع نشده و کنتراست عجیب در حالت x2 برطرف نمی کند تا بدتر به نظر برسند. از منظره یاب است.

با توجه به مشکلات فراوانی که امروز جهان را آزار می دهد ، احساس نمی کنیم بیش از حد از عدم توانایی شرکت ها در رفع مشکلات به موقع شکایت کنیم. در همان زمان ، بیشتر این مشکلات پیش از راه اندازی تلفن برای OnePlus ایجاد شده بود و بنابراین ممکن است شرکت چینی قبلاً در حال کار بر روی به روزرسانی دیگری باشد که در آینده بیشتر این مشکلات را برطرف خواهد کرد.

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *