هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

گوگل تلفن Pixel 5 در تست های DxOMark امتیاز متوسطی را کسب می کند

دوربین اصلی گوگل پیکسل 5 از پردازنده سونی IMX363 استفاده می کند که همان سنسوری است که هم در Google Pixel 3 و هم در Google Pixel 4 استفاده می شود. علاوه بر این فاقد پردازنده Pixel Neural Core است زیرا به نظر می رسد پردازنده Snapdragon 765G از قدرت پردازش کافی برخوردار است برای مقابله با الگوریتم های گوگل در پشت موفقیت دوربین های Google Pixel.

با این حال ، با توجه به اینکه از سخت افزار قدیمی استفاده شده و دوربین سومی وجود ندارد ، چیز زیادی نمی توان گفت ، این بار دیگر هیچ دوربینی وجود ندارد. با توجه به این نکته ، تیم DxOMark در زمینه آزمایش دوربین های گوشی های هوشمند امتیاز کلی 120 امتیاز برای گوشی Google Pixel 5 در نظر گرفته است ، نکته ای که باعث می شود نسل دوم عملکرد بهتری نسبت به نسل قبلی داشته باشد ، اما هنوز هم نتیجه کافی برای حذف آن از گروه تلفن های هوشمند با عملکرد متوسط ​​در سطح دوربین نیست. .

Google Pixel 5 به لطف تولید تصاویر با جزئیات زیبا ، بافت صاف و تنظیم خودکار دقیق ، در تست عکس 129 امتیاز کسب کرد. با این حال ، عملکرد تلفن در محیط های کم نور نسبتاً خوب بود و حتی در عکس های روز نیز نویز قابل مشاهده بود.

گوگل پیکسل 5 در تست بزرگنمایی 49 امتیاز کسب کرده است که کمتر از گوشی گوگل پیکسل 4 است ، اما با توجه به اینکه دوربین دوم با دوربین واقعی تله ارائه شده است ، این قابل درک است. این به نتیجه کلی آزمایش عکس آسیب می رساند و توصیه نمی شود دو برابر بزرگنمایی کنید. توجه داشته باشید که آزمایش بزرگنمایی شامل دوربین زاویه دید گسترده ای برای پوشش دامنه بزرگنمایی می شود ، اما این مشکلات خاص خود را دارد ، به اندازه دوربین های رقیب گسترده نیست و به طور قابل توجهی در کادر قرار نمی گیرد.

در مورد تست فیلم ، Google Pixel 5 107 امتیاز کسب کرد. عملکرد فوکوس خودکار و تثبیت کننده نوری فیلم های 4K در 30 و 60 فریم در ثانیه مورد ستایش قرار گرفت. فیلم ها در نور مناسب بهتر از شب هنگام که سر و صدا قابل مشاهده است ، به نظر می رسند.

 

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *