هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پردازنده Google Pixel 5 کندتر از آن است که در ابتدا تصور می کردیم

پردازنده Google Pixel 5 کندتر از آن است که در ابتدا تصور می کردیم

عملکرد گوشی های پرچمدار گوگل معمولاً اندکی کمتر از تلفن های هوشمند پیشرو در بازار است. پردازنده اسنپدراگون 821 در نسل اول تلفن های گوگل پیکسل استفاده شد ، در حالی که تلفن های گوگل پیکسل 4 محدود به استفاده از پردازنده Sapdragon 855 به جای اسنپدراگون 855 بود. امسال گوگل پیکسل 5 با جابجایی به پردازنده میانی هسته Snapdragon 765G امور را حتی بیشتر پیش برد و اکنون مشخص شد که این همه ماجرا نیست. در حقیقت ، مشخص شد که این پردازنده به اندازه پردازنده Snapdragon 765 قدرت پردازشی ارائه نمی دهد.

برخی از سایت های فناوری که تلفن Google Pixel 5 را بررسی کردند ، واحد دیگری از تلفن را سفارش دادند زیرا آنها شک داشتند که واحد اول دارای نقص باشد. با این حال ، تنها واحد دوم برای تأیید نتایج اول آمد.

به نظر می رسد در تست های تک هسته ای ، پردازنده Snapdragon 765G درون گوگل پیکسل 5 عملکرد خوبی داشته و عملکرد مورد انتظار را ارائه می دهد. اما وقتی نوبت به آزمایش چندین هسته و آزمایش پردازنده گرافیکی می رسد ، عملکرد پردازنده Snapdragon 765G در گوشی Google Pixel 5 از نظر عملکرد خام بسیار نزدیک به پردازنده Snapdragon 710 بود.

پردازنده Google Pixel 5 کندتر از آن است که در ابتدا تصور می کردیم

پردازنده Google Pixel 5 کندتر از آن است که در ابتدا تصور می کردیم
نظریه ما در حال حاضر این است که گوگل برای صرفه جویی در مصرف انرژی فقط مودم 5G را در پردازنده Snapdragon 765G می خواهد.
اما پس از آن گوگل تصمیم گرفت که سرعت هسته های کوچک و پردازنده گرافیکی را کاهش دهد یا از یک تنظیم کننده بسیار قدرتمند استفاده کند که در مصرف انرژی صرفه جویی زیادی می کند و این باعث می شود که باتری بیش از عملکرد باشد.
در واقع ، تلفن Google Pixel 5 عمر باتری بسیار خوبی دارد و ما معتقدیم که گوگل موافق نظریه بسیاری از افراد است که می گویند پردازنده های برجسته فعلی این روزها برای اکثر مردم بی معنی است و شرکت ها باید بیشتر روی ماندگاری باتری ، بهبود عملکرد دوربین ها تمرکز کنند ، و فناوری های ارتباطی به جای تمرکز بر به حداکثر رساندن عملکرد در هر مدل منتشر شده.

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *