هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هواوی اخیراً اقدام به انتشار به روزرسانی پایدار EMUI 11 برای Huawei P40 ، Huawei P40 Pro و Huawei Mate 30 Pro

هواوی اخیراً اقدام به انتشار به روزرسانی پایدار EMUI 11 برای Huawei P40 ، Huawei P40 Pro و Huawei Mate 30 Pro

هواوی اخیراً اقدام به انتشار به روزرسانی پایدار EMUI 11 برای Huawei P40 ، Huawei P40 Pro و Huawei Mate 30 Pro در برخی مناطق کرده است ، با این امید که در روزها و هفته های آینده به بقیه مناطق نیز برسد.

برجسته ترین تغییراتی که این بروزرسانی ایجاد می کند ، تغییرات جزئی است که نشان می دهد هواوی در تلاش است تا این تلفن های هوشمند را آماده انتقال به سیستم HarmonyOS خود شرکت چینی کند. به عنوان مثال ، در صفحه بوت ، در صفحه اصلی همچنان می توان گفت “Powered By Android” ، اما دیگر از آرم Android سبز استفاده نمی کند. تغییر قابل توجه دیگر عبارت جدید اصلاح اصطلاحات امنیتی است ، زیرا به روزرسانی به جای “وصله های امنیتی اندروید” به راحتی می گوید “وصله های امنیتی”.

علاوه بر این ، این به روز رسانی حرکات غیر لمسی جدیدی را نیز به همراه دارد که برای اولین بار در سری Huawei Mate 40 Series به Huawei Mate 30 Pro گنجانده شده است. همچنین ، تم جدیدی برای EMUI وجود دارد به نام “شب پرستاره”.

با بازگشت به به روزرسانی ، EMUI 11 در دهمین روز سپتامبر گذشته اعلام شد و در حالی که هنوز مبتنی بر Android 10 است ، تعدادی تغییرات بصری و بسیاری از ویژگی های جدید را به همراه دارد. در حقیقت ، این رابط جدید مخلوطی از Android و HarmonyOS در نظر گرفته شده است زیرا برخی از اجزا و فناوری از سیستم عامل شرکت چینی منتقل شده است.

در حقیقت ، وانگ چنگلو اشاره کرد که این ممکن است آخرین نسخه رام EMUI قبل از جایگزینی آن با HarmonyOS باشد که به آن سیستم عامل HongMeng نیز گفته می شود. برخی از تلفن های هوشمندی که EMUI 11 دارند ممکن است سال آینده بتوانند سیستم عامل هواوی را اجرا کنند ، اما این شرکت هنوز نقشه راهی برای آن اعلام نکرده است.

لازم به ذکر است که به روزرسانی EMUI 11 با خود رابط کاربری جدیدی همراه است ، ساده ، تمیز و برازنده ، و همچنین بسیاری از پیشرفت های کاربردی. در میان این پیشرفت ها ، صفحه نمایش هوشمند همیشه روشن را پیدا می کنیم که فقط وقتی به تلفن نگاه می کنید ، ظاهر می شود و پشتیبانی از چندین ویندوز بسیار بهبود یافته است ، به طوری که اکنون برنامه ها اجازه دارند در بالای صفحه تقسیم شده به دو حالت شناور باشند. علاوه بر این ، به روزرسانی EMUI 11 جلوه های انیمیشن نرم تری را به همراه دارد و جلوه های جدید دیگری نیز با هدف بهبود تجربه کاربر وجود دارد.

همچنین می توانید از حریم خصوصی بهتر ، توانایی ویرایش یادداشت در چندین دستگاه Huawei به طور همزمان و برنامه ترجمه داخلی برخوردار شوید.

به طور کلی ، به روزرسانی جدید EMUI 11 دارای شماره ساخت EMUI 11.0.0.151 است و اندازه آن 1.1 گیگابایت است. مثل همیشه ، ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد تا این به روزرسانی به همه دارندگان Huawei P40 ، Huawei P40 Pro و Huawei Mate 30 Pro در سراسر جهان راه یابد.

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *