هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مشکلی که در خرید چیزهای آنلاین وجود دارد این است که معمولاً تنها چیزی که باید به آن اعتماد کنید عکس است

خیبر سیستم

مشکلی که در خرید چیزهای آنلاین وجود دارد این است که معمولاً تنها چیزی که باید به آن اعتماد کنید عکس است. بعضی اوقات این تصاویر دقیقاً محصول را نشان نمی دهند ، ممکن است گاهی اوقات کالای جعلی به دست آید که به عنوان محصول واقعی به بازار عرضه می شود.

با توجه به قدرت و محبوبیت فروشگاه آمازون و سیستم آن که به فروشندگان شخص ثالث اجازه می دهد محصولات خود را در فروشگاه بفروشند ، آمازون در گذشته با مشکلات متعددی از این قبیل روبرو شده است. به حدی که این شرکت به تازگی اعلام کرده است که برای کمک به رفع این مشکل با مرکز ملی هماهنگی حقوق مالکیت معنوی (IPR) دولت ایالات متحده همکاری خواهد کرد.

ایده این است که با این تیم ، در وهله اول سعی در جلوگیری از ورود این کالاهای تقلبی به مرزهای آمریکا وجود دارد ، این بدان معناست که فروشندگان حتی فرصتی برای فروش آنها نخواهند داشت که به نوبه خود ، امیدواریم تعداد مشتریانی را که توسط این فروشندگان کلاهبرداری می شوند ، کاهش دهد.

به گفته معاون اعتماد مشتری و پشتیبانی شریک آمازون ، دارمش مهتا ، وی اظهار داشت : “اکنون ، با ترکیب اطلاعات آمازون ، مرکز IPR و سایر آژانس ها ، می توانیم جعل جعل و تقلب در مرز را متوقف کنیم ، مهم نیست که مجرمان از کجا قصد داشته باشند افراد بد آن اقلام دزد دریایی را ارائه می دهند. ما برای حمایت از مصرف کنندگان ایالات متحده و محاکمه بازیگران بد ، مشارکت با مرکز حقوق مالکیت معنوی و سایر آژانس ها را ارزیابی می کنیم. “

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *