هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شیائومی پشتیبانی از MI MIX 4 را با بهترین ویژگی تأیید می کند

شیائومی پشتیبانی از MI MIX 4 را با بهترین ویژگی تأیید می کند

لی جون ، مدیرعامل شیائومی ، تأیید کرد که این شرکت در راه راه اندازی تلفن MI MIX 4 است که با بهترین ویژگی هایی که تاکنون در این سری ارائه شده است ، ارائه می شود.

شیائومی سری گوشی های MI MIX را با طراحی تمام صفحه با بهترین مشخصات ارائه شده در گوشی های کلاس برتر ارائه می دهد و دوباره این شرکت در حال آماده سازی نسخه جدیدی با عنوان MI MIX 4 است.

شیائومی اولین نسل از گوشی های Mi MIX را در سال 2016 روانه بازار کرد ، جایی که این سری با طراحی حاشیه دار با صفحه نمایش کامل متمایز شد و این شرکت پس از عرضه MIX 3 مدتی متوقف شد و امروز با بازگشت نسخه جدید سری MI MIX 4 ، که با مجموعه ای از مشخصات پیشرو در صنعت تلفن های هوشمند مطابق با Lei Jun است.

لی جون ، مدیرعامل شیائومی ، اضافه کرد که MI MIX 4 همچنین با یک طراحی سرامیکی متمایز همراه با برخی از ویژگی های طراحی جدید ارائه می شود.

قابل توجه است که شیائومی Mi MIX 3 5G را در ماه مه سال 2019 ارائه داد و سپس این شرکت نسخه های جدیدی از این سری را متوقف کرد و اخیراً نشت هایی در کد MIUI مشاهده شده است که برنامه های Xiaomi را برای راه اندازی Mi MIX 4 تأیید می کند ، بنابراین ما انتظار می رود جزئیات بیشتری در مورد گوشی پرچمدار شیائومی در اواخر امسال ارائه شود.

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *