هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شیائومی به رشد دو رقمی دست یافته و از اپل پیشی گرفته و در رده سوم جهان قرار دارد

شیائومی به رشد دو رقمی دست یافته و از اپل پیشی گرفته و در رده سوم جهان قرار دارد

هفته گذشته ، برای شما روشن کردیم که سامسونگ پس از ربودن مجدد سلطنت از هواوی ، حداقل طبق آمار و ارقام ارائه شده توسط Canalys ، متخصص در تحقیقات بازار ، در سه ماهه سوم سال جاری به مقام اول بازار گوشی های هوشمند بازگشت. اکنون ، دو شرکت دیگر متخصص در تحقیقات بازار نیز همین موضوع را تأیید می کنند و همچنین این واقعیت که شیائومی موفق شده است پس از لبخند زدن عملکرد خوب در سه ماهه سوم سال جاری ، اپل را پس از لبخند زدن از عملکرد قدرتمند در جهان ، به سومین شرکت پرفروش تلفن های هوشمند در جهان تبدیل کند.

بگو تحلیلگران در IDC موسسه در تحقیقات بازار تخصصی که بازار است دیده می شود محموله های زیادی از تلفن های هوشمند در جریان دوره بین جولای و سپتامبر در حال ظهور ، مانند بازارهای هند، برزیل، اندونزی و روسیه است. Nabila Bhopal ، مدیر تحقیقات IDC ، فاش کرد که هنوز تقاضای زیادی برای تلفن های هوشمند وجود دارد ، اما افزایش عمده مربوط به تبلیغات بزرگ و تخفیف های بزرگ است که رشد مجدد را تسریع می کند.

یادگیری از راه دور تقاضا برای تلفن های هوشمند ارزان قیمت را در هند افزایش داده است زیرا قیمت گوشی های هوشمند نسبت به تبلت ها کمتر شده است. این امر باعث افزایش سطح رقابت در بازار تلفن های بودجه ای می شود که فشار بر شرکت ها را بیشتر می کند.

Counterpoint Research ، به نوبه خود ، نشان داد که Realme به دلیل متنوع بودن نمونه کارها 5G این شرکت و عملکرد قوی در چین ، با سرعتی بیش از هر شرکت موفق به رسیدن به 50 میلیون محموله شد. این برند فقط در 9 ماه به یک نقطه عطف رسید و رشد 90 درصدی را در سه ماهه چهارم به ثبت رساند.

با این وجود ، مشکلات زیادی در بازار گوشی های هوشمند وجود داشت. بازارهای پیشرفته ای مانند چین ، اروپای غربی و آمریکای شمالی در سه ماهه سوم سال 2020 افت زیادی داشته اند. تصمیم اپل برای راه اندازی سری آیفون 12 در ماه اکتبر دلیل اصلی کاهش تعداد بود زیرا شرکت آمریکایی به عنوان یک رقیب اصلی در همه این بازارها محسوب می شود.

سامسونگ از نظر فروش 2 تا 3 درصد افزایش نسبتاً خوبی را ثبت کرد و فروش هواوی به دلیل ادامه ممنوعیت ایالات متحده که مانع عملکرد آن در بازارهای خارجی می شود ، بیش از 20 درصد کاهش یافت ، در حالی که شیائومی در مقایسه با مدت مشابه فروش بیش از 40 درصد فروش را ثبت کرد. سال گذشته این شرکت از اپل پیشی گرفت و به سومین شرکت پرفروش تلفن های هوشمند در جهان تبدیل شد.

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *