هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

به روزرسانی امنیتی ماه نوامبر راه خود را به تلفن های Google Pixel آغاز می کند

ه روزرسانی امنیتی ماه نوامبر راه خود را به تلفن های Google Pixel آغاز می کند

Google به انتشار به روزرسانی های امنیتی برای دستگاه های سازگار خود در چند روز اول هر ماه مشهور است. در مورد به روزرسانی امنیتی ماه نوامبر ، این بارگیری برای همه تلفنهای سازگار Google Pixel از Google Pixel 3 گرفته تا آخرین مدلها در دسترس است از مهمترین مواردی که این به روزرسانی به ارمغان می آورد ، ما رفع اشکالی را پیدا کردیم که باعث شده لیست های پخش در YouTube Music به صورت ناخواسته حذف شوند. همچنین یک رفع اشکال در دوربین وجود دارد که باعث شده صفحه بعد از قفل شدن ظاهر شود و همچنین رفع اشکالی که رابط سیستم را هدف قرار می دهد جایی که کنترلهای ناوبری هنگام تماشای فیلم ها در حالت تمام صفحه ناپدید می شوند.

تلفن Google Pixel 5 همچنین اولین به روزرسانی خود را پس از راه اندازی دریافت کرد ، این به روزرسانی است که مشکلی در ارتباط با تماس تلفنی یا Android Auto را برطرف می کند و همچنین اشکالی است که هنگام تنظیم حالت “از بین نبرید” از تماس مخاطبین ستاره دار زنگ بخورد. برخی از موارد را در ویژگی Adaptive Brightness تلفن های Google Pixel 5 و Google Pixel 4a 5G تنظیم کنید.

Google Pixel 3 ، Google Pixel 3 XL ، Google Pixel 3a ، Google Pixel 3a XL ، Google Pixel 4 ، Google Pixel 4 XL ، Google Pixel 4a ، Google Pixel 4a 5G و Google Pixel 5. می توانید به این به روزرسانی مراجعه کنید. 

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *