هركه گرفتارى مؤمنى را برطرف كند، خداوند گرفتاريهاى دنيا و آخرتش را برطرف میكند - امام حسین (ع)
0 آیتم هاتومان0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اعضای برنامه Upgrade iPhone می توانند iPhone 12 Pro Max و iPhone 12 Mini را پیش خرید کنند

اعضای برنامه Upgrade iPhone می توانند iPhone 12 Pro Max و iPhone 12 Mini را پیش خرید کنند

آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی جمعه آینده مطابق با 6 نوامبر برای پیش سفارش در دسترس خواهد بود ، اما مشترکان برنامه ارتقا آیفون می توانند به جلوی لیست انتظار بروند و سفارشات خود را هم اکنون ارسال کنند.

مشترکان موجود و مشترکان جدید می توانند آیفون جدید را پیش سفارش دهند و آنها می توانند روند را از طریق برنامه Apple Store آغاز کنند. آنها همچنین می توانند برگه “برای شما” را بررسی کنند تا ببینند آیا واجد شرایط سفارش زودهنگام تلفن هستند یا خیر.

این بدان معنا نیست که شما تلفن را زود هنگام دریافت خواهید کرد ، اما می توانید قبل از اینکه فروشگاه اپل درب پیش خرید سایر مشتریان را باز کند ، کار پیش خرید را انجام دهید. به شما این امکان را می دهد تا به سرعت سفارش خود را ارسال کنید ، که اگر سهام اولیه اپل تمام شود ، تفاوت ایجاد می کند.

اگر دوست دارید ، پنجشنبه هفته آینده تا ساعت 9 عصر به وقت اقیانوس آرام فرصت دارید تا پیش از تأیید تأیید کنید. برنامه iPhone Upgrade iPhone در مورد آیفون 12 مینی در هر ماه حدود 29.12 دلار و در مورد آیفون 12 پرو مکس حدود 45.79 دلار در هر ماه هزینه دارد. توجه داشته باشید که Apple Care + در این قیمت لحاظ شده است.

اولین تحویل ها جمعه آینده ، سیزدهم نوامبر انجام می شود و این مربوط به همه کسانی است که سفارشی را ارسال می کنند ، نه فقط اعضای برنامه iPhone Upgrade Progam.

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *